SIMP Ośrodek Doskonalenia Kadr

-MECHANIKA-

            

09.07.2024 r o godz. 16.00 odbędą się I-sze zajęcia dla osób zainteresowanych szkoleniem z obsługi urządzeń dźwignicowych m.in:(żurawi - hds, dźwig, samojezdny, przenośny, wieżowy, budowlany; podestów - zwyżka, podnośnik koszowy; wózków; suwnic, wózków teleskopowych i innych urządzeń transportu bliskiego (dźwignicowych). 

Prowadzimy szkolenia również w formie video konferencji. 

30.06 godz.12.00 odbędzie się szkolenie z napełniania butli ratowniczych sprężonym powietrzem. 

09.07.2024 r o godz. 16.00 odbędą się zajęcia I zajęcia dla osób zainteresowanych odbyciem szkolenia z zakresu obsługi lub i konserwacji urządzeń dźwignicowych m.in:(żurawi - hds, dźwig, samojezdny, przenośny, kołowy, wieżowy, budowlany; podestów - zwyżka, podnośnik koszowy, wolnobieżny, wózek; suwnic wózków teleskopowych i innych urządzeń). 

Szkolenie odbędzie się niezależnie od liczby uczestników. Nawet jeśli będą to pojedyncze osoby na poszczególne urządzenia.

 

Szkolenia prowadzimy w formie stacjonarnej jak i video konferencji.

 

Szkolenie odbędzie się niezależnie od liczby uczestników. Nawet jeśli będą to pojedyncze osoby na poszczególne urządzenia.

szkolenia odbywają się w formie stacjonarnej jak i online w czasie rzeczywistym. 

Ruszamy na 100% nie czekamy aż utworzy się grupa. 

 

 Szkolenia dla grup zorganizowanych prowadzimy w terminach dogodnych dla firmy. 

Szkolenia na uprawnienia elektryczne (tzw. SEPowskie), ciepłownicze (m.in. palacz c.o.) , gazowe prowadzone są przez nas na bieżąco. (co wtorek od godz. 9.00 )


30.07 godz. 12.00 Napełnianie zbiorników przenośnych (butli) sprężonym powietrzem.

 

 

 


 

 

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack